aktualności
6 Maja 2010
<< wróć do aktualności


Głuszycka Majówka
Zwycięzca Maratonu
I Maratonem Głuszyckim rozpoczęła się Józefiada, czyli parafialny festyn rodzinny zorganizowany przez parafię pw. Chrystusa Króla w Głuszycy, przy współudziale finansowym Urzędu Miejskiego i ogromnym zaangażowaniu mieszkańców. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objął Burmistrz Głuszycy Wojciech Durak.

Podczas Józefiady licznie zgromadzonym mieszkańcom na placu przy kaplicy św. Józefa przygrywała góralska kapela ,,Janicki". Śpiewał także chór parafialny, schola dziecięca oraz występowali mieszkańcy, dający popis swoich umiejętności muzycznych. Najmłodsi mogli nieodpłatnie skorzystać z zabawy na dmuchanym zamku.

Przed rozpoczęciem zabawy 10 osób wzięło udział w I Maratonie Głuszyckim. Zwycięzcą został Krystian Firlej. Przebiegł on trasę od kościoła parafialnego do kaplicy św. Józefa w czasie niespełna 15 minut.Oprócz zmagań sportowych i zabawy przy muzyce, było też dobre jedzenie (największa popularnością cieszyły się domowe wypieki) oraz loteria fantowa, w której można było wygrać np. meble - nagrodę ufundowaną przez jednego z mieszkańców.Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. Redakcja strony www.gluszyca.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Redakcja strony zastrzega, że w komentarzach i opiniach nie mogą znaleźć się treści reklamujące przedsiębiorców, ich działalność lub oferowane przez nich towary i usługi; nie mogą się też znaleźć treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwe, naruszające zasady współżycia społecznego, naruszające prawa Redakcji lub innych osób - w przypadku pojawienia się takich opinii będą one przeredagowane, ich treść skrócona lub usunięta.

<< wróć do aktualności
FOTORELACJE z Imprez
 
S O N D A
Czy poleciłbyś trasy MTB swoim znajomym spoza Głuszycy?
głosów [7]
zobacz wyniki
archiwum
Urząd Miejski GŁUSZYCA
ul. Grunwaldzka 55
58-340 Głuszyca
tel. (+48 74) 84 59 479,
84 59 480, 84 56 344;
(+48 74) 84 56 339

e-mail: um@gluszyca.pl
promocja@gluszyca.pl


Pozycjonowanie Wrocław

hosting www.hb.pl

strony internetowe Wałbrzych, Głuszyca www.hm.pl


implanty wroclaw - Gimnazjum w Wałbrzychu - tłumacz przysięgły włoskiego Wrocław - wesele jelenia góra - monitoring Świebodzice