aktualności
10 Maja 2010
<< wróć do aktualności


Tajemniczy Trójkąt na TOURTEC 2010
71 wystawców z Polski, Czech i Niemiec prezentowało swoje oferty wypoczynku na XIII Międzynarodowych Targach Turystycznych w Jeleniej Górze. Nie zabrakło też Tajemniczego Trójkąta.
Ponad 15 tysięcy zwiedzających jeleniogórskie targi miało okazję zapoznać się z ofertą blisko 300 stoisk. W ramach Tajemniczego Trójkąta Głuszyca prezentowała Osówkę, Walim zamek Grodno oraz Sztolnie Walimskie, a Jedlina-Zdrój czarodziejską Górę oraz Pałac Jedlinka.


- Nasza oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem zwiedzających, którzy dopytywali nie tylko o obiekty, jakie mogą zwiedzić, ale także i o imprezy organizowane przez Tajemniczy Trójkąt: Ceskie Jidlo, Mistrzostwa Polski w Drezynowaniu czy Teatry Uliczne. Spore zainteresowanie było także ze strony biur podróży, które na trasach swoich wycieczek chciałyby umieścić nasze atrakcje - mówi Mariusz Kowalski, Inspektor ds. Promocji Gminy w Urzędzie Miejskim w Głuszycy.


Patronat na wydarzeniem objęli m.in. Minister Sportu i Turystyki oraz Marszałek Województwa Dolnośląskiego.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. Redakcja strony www.gluszyca.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii.

Redakcja strony zastrzega, że w komentarzach i opiniach nie mogą znaleźć się treści reklamujące przedsiębiorców, ich działalność lub oferowane przez nich towary i usługi; nie mogą się też znaleźć treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwe, naruszające zasady współżycia społecznego, naruszające prawa Redakcji lub innych osób - w przypadku pojawienia się takich opinii będą one przeredagowane, ich treść skrócona lub usunięta.

<< wróć do aktualności
FOTORELACJE z Imprez
 
S O N D A
Czy poleciłbyś trasy MTB swoim znajomym spoza Głuszycy?
głosów [7]
zobacz wyniki
archiwum
Urząd Miejski GŁUSZYCA
ul. Grunwaldzka 55
58-340 Głuszyca
tel. (+48 74) 84 59 479,
84 59 480, 84 56 344;
(+48 74) 84 56 339

e-mail: um@gluszyca.pl
promocja@gluszyca.pl


Pozycjonowanie Wrocław

hosting www.hb.pl

strony internetowe Wałbrzych, Głuszyca www.hm.pl


implanty wroclaw - Gimnazjum w Wałbrzychu - tłumacz przysięgły włoskiego Wrocław - wesele jelenia góra - monitoring Świebodzice