archiwum
12 Stycznia 2006
Ferie w Głuszycy
W dniach 16 - 27 stycznia br. Centrum Kultury w Głuszycy organizuje ferie zimowe pod nazwą "Zima w mieście". Zaproszenie skierowane jest do wszystkich dzieci z terenu gminy w wieku od 7 do 12 lat. Podczas zajęć będzie można uczestniczyć w konkursach, pogadankach, grach zręcznościowych, a także pieszych wycieczkach. Do dyspozycji będzie również internet i biblioteka.

więcej >>


25 Stycznia 2006
Prace społecznie użyteczne dla osób bezrobotnych
Burmistrz Miasta Głuszyca, zwrócił się z wnioskiem do starosty wałbrzyskiego o skierowanie 72 osób bezrobotnych bez prawa do zasiłku do prac społecznie użytecznych (zgodnie z §9 Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 25 października 2005 roku w sprawie trybu organizowania prac społecznie użytecznych). Zorganizowane przez gminę prace będą wykonywane na rzecz: społeczności lokalnej, Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Polskiego Czerwonego Krzyża.

więcej >>


27 Stycznia 2006
Pieniądze z Unii
3 mln zł - tyle ma kosztować budowa stacji turystycznej w Tajemniczym Podziemnym Mieście "Osówka". W ramach programu INTERREG III A Czechy-Polska, Komitet Sterujący w dniu 18 stycznia br. zatwierdził do dofinansowania projekt gminy Głuszyca: "Osówka centrum tajemnic i przygody, budowa obiektu obsługi ruchu turystycznego". Złożony wniosek otrzymał dofinansowanie na kwotę ponad 2 mln. zł, kolejne 700 tys. zł pokryje gmina. Za te pieniądze powstanie stacja turystyczna wraz z zapleczem gastronomicznym, parking i plac zabaw dla dzieci.

więcej >>


31 Stycznia 2006
Nabór na wolne stanowisko pracy
Burmistrz Miasta Głuszyca z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 55 w Głuszycy, ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: Instruktora do Świetlicy Wiejskiej w Kolcach. Szczegółowe informacje w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce: OBWIESZCZENIA, KOMUNIKATY - Ogłoszenia o naborze na wolne stanowiska urzędnicze.

więcej >>


FOTORELACJE z Imprez
 
S O N D A
Czy poleciłbyś trasy MTB swoim znajomym spoza Głuszycy?
głosów [7]
zobacz wyniki
archiwum
Urząd Miejski GŁUSZYCA
ul. Grunwaldzka 55
58-340 Głuszyca
tel. (+48 74) 84 59 479,
84 59 480, 84 56 344;
(+48 74) 84 56 339

e-mail: um@gluszyca.pl
promocja@gluszyca.pl


Pozycjonowanie Wrocław

hosting www.hb.pl

strony internetowe Wałbrzych, Głuszyca www.hm.pl


implanty wroclaw - Gimnazjum w Wałbrzychu - tłumacz przysięgły włoskiego Wrocław - wesele jelenia góra - monitoring Świebodzice - wymiennik gruntowy